Kokie yra pratimai varpos pailginimui? naminis ir paprastas

Šiame straipsnyje mes surinkome įvairius pratimus ir būdus, kaip padidinti varpą, dažniausiai atliekamus vien rankomis. Šie metodai, tinkamai atliekami, yra visiškai saugūs sveikatai; tuo pačiu jie leidžia pridėti centimetrus tiek varpos ilgio, tiek skersmens parametrus.

Rankiniai varpos didinimo pratimai leidžia pasiekti ilgalaikį rezultatą, kuris išliks ilgam. Išstudijavę toliau siūlomus metodus, galite pasirinkti sau tinkamą. Tačiau norime įspėti, kad prieš atliekant bet kurią iš šių treniruočių labai rekomenduojama pasikonsultuoti su medicinos specialistu, kuris padėtų pasirinkti jums tinkamą techniką ir pasakytų, ar konkretus varpos didinimo būdas jums tinka.

Kokie pratimai leidžia padidinti varpą

pratimai varpos didinimui

Kaip jau minėjome, norint atlikti daugumą rankinių technikų, jums reikės tik rankų. Kai kuriais atvejais naudojami papildomi įrenginiai ir įrenginiai. Reguliarūs pratimai leidžia padidinti tiek varpos ilgį, tiek jo apimtį, tiek, akcentuojant, galvą. Pradedantiesiems patariame pradėti nuo jelqing, Kegel ir kitų audinių tempimo pratimų.

Tuomet, pripratus prie šių krūvių, reikia didinti treniruočių intensyvumą ir trukmę. Įvaldę šį etapą, galite vadintis pažengusiu vartotoju ir pereiti prie specialių prietaisų, skirtų varpos didinimui, naudojimo – pavyzdžiui, išbandyti ilgintuvą ar pakabinti krūvį.

Visi fiziniai pratimai, skirti peniui padidinti, gali būti suskirstyti į dvi pagrindines grupes:

 • Tempimo technikos. Šie pratimai pirmiausia skirti padidinti varpos ilgį. Tai rankinis tempimas, taip pat audinių tempimas specialių prietaisų – ilgintuvų, neštuvų ir pakabų pagalba.
 • Kraujagyslių metodai. Toks mokymas leidžia padidinti varpos apimtį dėl aktyvaus poveikio jo indams. Tai apima tokius pratimus kaip: suspaudimas, siurbimas, sėdėjimas ant varpos, drožimas (iš dalies).

Jelqing varpos padidinimui

Jelqing varpos padidinimui

Manoma, kad kraujagyslių technika, vadinama jelqing, atliekama rankų pagalba, išplito iš arabų tautų atstovų. Tai vienas populiariausių rankinio varpos didinimo metodų ir įtrauktas į daugumą pratimų programų.

Jelqing galima atlikti tiek solo, tiek kaip papildoma stimuliacija kitais varpos didinimo būdais; ir taip pat - kaip apšilimą prieš, pavyzdžiui, naudojant specialius prietaisus.

Jelqing pranašumai apima šiuos dalykus:

 • Atliekant pratimus įtraukiamos tik rankos;
 • Technika leidžia dirbti tiek siekiant padidinti varpos ilgį – atliekant jelqing erekcijos būsenoje 40-60%, tiek padidinti jo skersmenį: tokiu atveju pratimai turi būti atliekami esant 80 erekcijos lygiui. %;
 • Jelqing gerina kraujotaką ir didina ištvermę;
 • Kaip premiją galima pastebėti libido didinimo poveikį.

Apskritai, jelqing reiškia paprastus fizinius pratimus. Tačiau šis pratimas padeda padidinti ne tik varpos kamieną, bet ir jo galvą.

Sausas jelq

sausas varpos padidėjimas

Šioje versijoje pratimai atliekami nenaudojant jokio lubrikanto gelio. Turite pradėti judėti lėtai ir atsargiai. Šis metodas labiau tinka pažengusiems vartotojams, kurie jau yra įvaldę teisingą žiedo sukibimą ir gali kontroliuoti susijaudinimo lygį artėjimo metu.

Jelqing šlapiuoju metodu (šlapias jelq)

šlapias želė varpos padidinimui

Šis metodas apima lubrikanto, tai yra specialaus lubrikanto gelio, naudojimą, kuris leidžia jums padaryti pratimą patogesnį. Ši parinktis labiau tinka pradedantiesiems vartotojams.

Vykdymo technika yra tokia:

 1. Naudojant lubrikantą, lubrikantą reikia tepti ant lytinių organų ir švelniai paskirstyti per odą;
 2. Tuomet reikia pasiekti tinkamą erekcijos lygį – priklausomai nuo norimų rezultatų;
 3. Nykščiu ir smiliumi suformuokite žiedinę rankeną ir padėkite ją kuo arčiau varpos pagrindo;
 4. Vidutinį spaudimą naudodami šią rankeną, atsargiai judėkite palei kamieną ir sustokite priešais galvą;
 5. Aukščiau pateiktas judėjimas skaičiuojamas kaip vienas jelq. Tai turėtų užtrukti apie dvi ar tris sekundes;
 6. Pratimo metu turite periodiškai keisti rankas. Visas metodas turėtų trukti apie 10 minučių; per šį laiką, kaip taisyklė, pagaminama apie 250 tokių želė.

Suspausti jelq

išspaudžiant jelqing varpos padidėjimui

Šis „jelqing" variantas pirmiausia skirtas padidinti varpos skersmenį, bet taip pat gali veikti ir jo ilgį. Taikomas slėgis leidžia ištempti varpos audinių kaverninių kūnų baltymines membranas. Šią techniką rekomenduojama pradėti po poros mėnesių sauso ar šlapio drebėjimo. Tuo pačiu metu, net ir turint patirties, reikia pradėti nuo sklandžių apkrovų, palaipsniui didinant intensyvumą.

Vykdymo būdas:

 • Sužadinimo lygis turėtų būti nuo 60 iki 95% – kuo didesnis šis rodiklis, tuo intensyviau padidės varpa;
 • Dešinė ranka turi būti uždėta ant varpos pagrindo, suėmus žiedą ir traukiant odą atgal;
 • Sekundinė ranka atlieka standartinę jelqing techniką; sukibimas turi būti stiprus. Ranka juda nuo varpos šaknies iki galvos;
 • Atliekant pratimą, reikia karts nuo karto šiek tiek atlaisvinti suėmimą prie varpos šaknies. Tai leis naujai kraujo daliai patekti į lytinius organus ir išlaikyti norimą erekcijos lygį.

Aarono Kemmero technika

Vienas žinomiausių autorės darbų – knyga, pasakojanti apie varpos didinimo būdą natūraliu būdu. Šią knygą nesunkiai galima rasti internete; skaitoma gana paprastai, parašyta su tam tikru humoru ir gana gera kalba. Ši informacija bus naudinga tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems varpos plėtros klausimais.

Šį tekstą galima parsisiųsti ir perkelti į telefoną ar elektroninę knygą, kad būtų patogu skaityti ne namuose.

Savo darbe Aaronas Kemmeris remiasi statistiniais duomenimis. Perskaitę knygą galėsite sužinoti, kokių rezultatų galima pasiekti reguliariai naudojant rankinius metodus ir kitus paprastus ir prieinamus penio padidinimo būdus. Jame rasite įvairių patarimų ir gudrybių – taip pat ir tiems atvejams, kai gali kilti kokių nors problemų.

NUP – konservatyvūs varpos didinimo metodai

Konservatyvūs varpos didinimo metodai

Ši sąvoka reiškia natūralų varpos padidėjimą ir yra rankinis, konservatyvus metodas. Falo padidinimas vyksta didinant kaverninius kūnus, sudarančius varpos audinį, ir ištempiant tuniką, tai yra, albuginea ir kempinę audinį. Visa tai prisideda prie varpos ilgio ir jo skersmens augimo.

Tokių pratimų pagalba daugelis vyrų populiacijos atstovų sugebėjo pasiekti pastebimų rezultatų; šios technikos taip pat teigiamai veikia vyrišką organizmą ir turi gydomųjų savybių.

Tokių rankinių pratimų naudojimo tikslai yra šie:

 • Varpos parametrų padidėjimas;
 • Pasiekti stiprią aukštos kokybės erekciją;
 • Atsikratyti priešlaikinės ejakuliacijos problemos.

Su NUP susiję metodai ir metodai yra šie:

 • Specialių prietaisų ir prietaisų naudojimas: ilgintuvai, plėtikliai, neštuvai, siurbliai, pakabinami kroviniai, prietaisai želdiniams ir pan.
 • Rankinės technikos – tempimas, drožimas, prispaudimas ir kt. ;
 • Kaip papildomos lėšos dažnai naudojami išoriniai preparatai – kremai, geliai ir purškalai, skirti varpos didinimui, taip pat papildai erekcijai gerinti ir kūno tonusui didinti.

Kegelio pratimai

<8_img_center>

Kegelio pratimai neturi tiesioginio poveikio varpos augimui, tačiau yra galinga pagalbinė priemonė. Kegelio pratimai gali padidinti tonusą ir pagerinti su ejakuliacijos procesu susijusių raumenų funkcionavimą; dirbti kaip šlapimo nelaikymo ir kitų su amžiumi susijusių pokyčių organizme prevencija; pailginti galimą seksualinio kontakto laiką; sustiprinti pojūčius intymumo metu.

Norint pasiekti ryškų efektą, Kegelio pratimus rekomenduojama atlikti 1, 5-2 mėnesius bent 3-4 kartus per savaitę; idealiai kasdien.

Prieš pradėdami užsiėmimus, turite suprasti, kuris raumuo turėtų dirbti. Norėdami jį rasti, galite atlikti šiuos veiksmus:

 • Šlapinimosi metu sustabdykite procesą ir pajuskite, kuris raumuo šiuo metu susitraukia;
 • Esant maksimaliai erekcijai, pabandykite atlikti tokį judesį su lytiniu organu, kad jis „šoktų". Pajuskite raumenis, kurie dalyvauja šiame darbe.

Yra keletas Kėgelio pratimų atlikimo variantų:

 1. Išlaikykite įtampą 10 sekundžių, tada tiek pat laiko atsipalaiduokite. Atlikite šį derinį tris kartus ir pailsėkite pusę minutės. Tada panašius derinius atlikite greitai, per 5 sekundes 10 kartų;
 2. Pakaitomis suspauskite ir atlaisvinkite raumenis 5 sekundes – atlikite 10 tokių metodų. Tada dešimt sekundžių atlikite pratimą greičiausiu tempu; po to pabandykite išlaikyti išspaudimą dvi minutes.
 3. Greitai suspauskite ir atlaisvinkite raumenis 30 kartų; palaipsniui didinkite tokių rinkinių skaičių iki 100. Po to 3 kartus reikia suspausti ir atlaisvinti raumenis 30 sekundžių vienam judesiui.
 4. Lengviausias variantas yra pakaitomis suspausti ir atlaisvinti raumenis porą minučių per dieną; palaipsniui didinkite artėjimo laiką iki pusvalandžio.

varpos tempimas

Tai bene vienas populiariausių būdų padidinti varpą – visų pirma, jos ilgį. Ši grupė apima įvairius metodus:

 • A formos tempimas. Veikia su visu varpos paviršiumi. Žiedo formos rankena uždedama už pusiau nuogos galvos, o antra ranka – po varpos kotu. Ruožas išstumiamas 30 sekundžių;
 • V formos tempimas. Užfiksavimas gali būti tiesioginis arba atvirkštinis;
 • Jai ruožas. Lengvas tempimas; tinka pradedantiesiems arba kaip apšilimas;
 • <9_img_center>
 • bts ruožas. Veikia su viršutiniais varpos raiščiais; lytinis organas atitraukiamas atgal, dedamas tarp kojų, naudojant atvirkštinę žiedinę rankeną. Pozicija turi būti laikoma penkias minutes;
 • Sadsak technika. Vienas iš efektyviausių ir galingiausių metodų, leidžiančių kiek įmanoma labiau ištempti falo membranas. Atliekamas stačiam nariui; netinka pradedantiesiems. Nuo šaknies iki galvos būtina sukurti sklandų lenkimą;
 • Yuli (technika N. 3, ekstremalioji). Kraujagyslių technika, kuri taip pat tinka tik pažengusiems vartotojams. Veikia pirmiausia su varpos apimtimi; tačiau tai leidžia ir tam tikru mastu padidinti ilgį;
 • rankinis tempimas. Judesiai atliekami sausomis rankomis; apjuosta daroma už galvos, o organas švelniai traukiamas į priekį ir į šonus. Tempimas atliekamas penkias sekundes, 5-10 serijų kiekviena kryptimi; laikui bėgant bendras nustatytas laikas turėtų būti padidintas iki penkių minučių. Ši technika visų pirma skirta padidinti varpos ilgį.
rankinis varpos tempimas

Prieš atliekant bet kokius varpos tempimo pratimus, rekomenduojama iš anksto pašildyti varpą – tai galima padaryti su kompresu, pamirkytu karštame vandenyje, arba, kuklus – išsimaudyti karštame duše / vonioje.

Tai padės padidinti audinių elastingumą ir jų gebėjimą tempti, o tai sumažins traumų riziką iki minimumo.

Masturbacija

Pati masturbacija neturi įtakos varpos ilgiui – šį efektą galima pasiekti derinant jį su rankinio tempimo technikomis ar jelqing.

masturbacija siekiant padidinti varpą

Tačiau kompetentinga masturbacijos technika gali teigiamai paveikti varpos storį, ypač jo vidurinėje dalyje. Tuo pačiu manoma, kad per dažnas ir netinkamai atliekamas procesas gali neigiamai paveikti varpos išvaizdą.

Bet kokiu atveju, norint padidinti varpą, prie masturbacijos rekomenduojama pridėti ir kitų pratimų, įskaitant specialų masažą.

intymus masažas

varpos masažas padidinimui

Reguliarus varpos masažas, atliekamas ilgą laiką, leidžia padidinti varpą tiek ilgiu, tiek skersmeniu. Yra atvejų, kai ilgis padidėjo 7 centimetrais, o apimtis - 3 centimetrais.

Pirmieji rezultatai matomi po mėnesio reguliarios praktikos. Prieš atliekant šią techniką, lytinis organas turi būti paruoštas apšilus – pavyzdžiui, karštu dušu.

Taip pat kaip lubrikantą rekomenduojama naudoti specialius kremus ir gelius, kurie veikia su varpos dydžiu. Užtepus ir paskleidus lubrikantą, kaip apšilimą atlikti jai tempimą.

Intymus masažas varpos padidėjimui

Pats intymus masažas atliekamas taip:

 1. Žiedinė rankena, pagaminta nykščiu ir smiliumi, dedama prie varpos pagrindo ir nukreipiama palei veleną. Pasiekę galvą, palaikykite šią poziciją 10 sekundžių;
 2. Tada penį reikia suimti kartu su galva ir patraukti iki didžiausio įmanomo ilgio, išlaikant šią poziciją 30 sekundžių. Po to padarykite trumpą 5-10 minučių pertraukėlę ir pakartokite procedūrą.

Kiek galite padidinti varpą treniruodamiesi

Manoma, kad pratimai rankiniu būdu yra veiksmingi varpos plėtros klausimu. Tačiau norint pamatyti rezultatą, juos reikia atlikti ilgai – po šešių mėnesių reguliarių treniruočių prie ilgio galima pridėti 2-3 centimetrus, o prie skersmens – nuo 1 cm.

Kiek galite padidinti savo varpą

Rankinių technikų privalumai ir trūkumai

Rankiniai metodai, žinomi dėl savo veiksmingumo treniruojant penį padidinti, turi ir nemažai privalumų, ir tam tikrų trūkumų.

Privalumai apima:

 • Šis metodas yra konservatyvus metodas - tai yra, norint padidinti parametrus, nebūtina griebtis plastinės chirurgijos ir injekcinės kosmetologijos;
 • Poveikis pailgėja; nustojus treniruotis, gali būti pastebėtas nedidelis atsitraukimas - ne daugiau kaip 0, 5 cm;
 • Kaip premiją gausite libido padidėjimą, erekciją ir gebėjimą greitai atsigauti po streso;
 • Šie metodai nereikalauja jokių finansinių išlaidų; rankinius metodus lengva pritaikyti namuose.

Iš minusų galima pastebėti: ilgų ir reguliarių užsiėmimų poreikis pasiekti tam tikrą efektą; pradedantiesiems padidėja rizika susižaloti varpą; per intensyvios apkrovos gali sukelti nemalonius ir nepatogius pojūčius.

Varpos padidėjimo įvertinimas

Veiksmingiausi varpos didinimo pratimai tarp vartotojų yra želė ir tempimo pratimai. Masažas mažiau populiarus; Kegelio pratimai ir masturbacija nėra laikomi veiksmingais.

Saugus vykdymas

kaip saugiai atlikti varpos didinimo pratimus

Kaip jau minėjome, neraštinga rankinių pratimų atlikimo technika ir pernelyg intensyvūs krūviai gali sužaloti varpą. Šios klaidos ypač būdingos šio verslo naujokams. Štai kaip jų išvengti:

 • Nepamirškite išankstinio varpos apšilimo. Jei nenorite kaskart maudytis po karštu dušu ar vonioje, pasidarykite kompresą iš karštame vandenyje suvilgyto rankšluosčio arba naudokite ekspromtu šildomą pagalvėlę iš kojinės, į kurią įberta karštų kruopų;
 • Prieš pagrindinius pratimus atlikite apšilimą. Šiame pajėgume galite naudoti jai tempimo techniką; tai turi būti daroma mažiausiai dvi minutes;
 • Šie varpos didinimo pratimai nėra atliekami esant maksimaliam erekcijos lygiui – ši taisyklė ypač svarbi pradedantiesiems. Stenkitės kontroliuoti susijaudinimo lygį;
 • Būtina atidžiai sekti instrukcijas, kaip teisingai įgyvendinti tam tikrą techniką;
 • Krūvis turi būti didinamas palaipsniui ir sklandžiai;
 • Skausmingi pojūčiai užsiėmimų metu neturėtų atsirasti; jei juos jaučiate, tai signalas, kad pratimai atliekami neteisingai.

Pagaliau

Mankštos pratimai yra paprastas ir gana saugus būdas padidinti savo varpą namuose be jokių išlaidų. Žinoma, norint pasiekti rezultatą, reikia turėti kantrybės ir užsispyrimo – tokiu atveju gautas efektas jūsų nenuvils.