Varpos didinimas namuose – būdai ir priemonės

mažas varpos dydis vyrams

Varpos dydis paauglei kelia susirūpinimą, tačiau net ir po 20 metų, kai kūnas nustoja augti, vyrai susirūpina, ar varpa pakankamai didelė, kad patenkintų savo mylimąją. Chirurginė intervencija leidžiama tik pagal indikacijas. Todėl nepatenkintieji savimi ima ieškoti kitų kelių. Kaip padidinti narį namuose ir ko tam reikia - savaiminio pailgėjimo būdų ir technologijų yra daug, svarbu išsirinkti sau tinkamiausią.

Pagrindiniai būdai padidinti varpą

Jei renkate informaciją iš įvairių šaltinių, analizuojate pagrindinius metodus, galite pasirinkti kelis dažniausiai naudojamus:

 • Specialūs pleistrai. Jų poveikis gana abejotinas.
 • Pratimai padidinti. Efektyvumas taip pat niekuo nepatikrintas.
 • Chirurgija. Tai laikoma nesaugia procedūra, galinčia išprovokuoti įvairias komplikacijas.
 • Vakuuminiai siurbliai. Kai kurie iš jų gali duoti nereikšmingų rezultatų.
 • Žolelių pagrindu pagaminti geliai. Kruopščiai parinkti natūralūs elementai gali duoti gerų rezultatų.

"Kuo didesnis, tuo geriau". Nuo neatmenamų laikų ši tiesa buvo kalama į suaugusįjį – pirmiausia folkloras su falo, kaip vaisingumo ir stiprybės simbolio, garbinimu, vėliau nepatyrusios draugės, o vėliau – nepatenkintos merginos, kurių pasisakymais buvo siekiama tik pažeminti žmogaus orumą. Kuo mes baigiame? Daugiau nei 50% vaisingo amžiaus ir vyresnių vyrų svajoja papildyti varpą porą ar net daugiau centimetrų.

Koks varpos dydis yra normalus

Remiantis statistika, vidutinis erekcijos penio dydis visame pasaulyje svyruoja nuo 10 cm iki 18 cm. Natūralu, kad yra nukrypimų aukštyn ir žemyn, tačiau dažnai tai lemia geografija (ar rasė), paveldimumas ar įvairios patologijos (in. neįtikėtinai mažų ar didelių dydžių atveju).

Mokslininkai taip pat nustatė, kad ramioje būsenoje varpos ilgis yra 9 cm, o įprastas nuokrypis yra 2 centimetrai.

Apklausdamos vidutinio amžiaus merginas ir moteris apie tai, kokį penio dydį jos laiko optimaliu sėkmingiems seksualiniams santykiams, respondentai daugiausia dėmesio skyrė vyriško lytinio organo storiui, o ne jo ilgiui. Anot merginų, storis yra svarbus, o kuo jo daugiau, tuo daugiau malonumo joms teko patirti ir dažniau patirti makšties orgazmą.

Padidinti varpą namuose

Yra keletas populiarių būdų, kaip padidinti varpą namuose tinkle ir klausos. Pažvelkime į populiariausius iš jų ir išsiaiškinkime, kas veikia, o kas tėra rinkodaros triukas beviltiškiems žmonėms.

Varpos padidinimas kepimo soda

Taip, taip, jūs girdėjote teisingai ir jums neatrodė. Varpos dydis gali būti padidintas su įprasta soda.

Kai kurie alternatyviosios medicinos atstovai rekomenduoja kasdien išgerti po 150 ml vandens su jame atskiestu šaukšteliu sodos.

Toks sprendimas teigiamai veikia organizmą, šalina toksinus ir taip pagerina lytinių santykių kokybę bei trukmę. Tačiau patikimų duomenų, patvirtinančių varpos padidėjimą išgėrus sodos tirpalą, nėra.

Antras būdas padidinti varpą su soda – šiltos vonios. Paimame tą patį tirpalą, apie kurį kalbėjome, kiek aukščiau ir įdedame į jį vyrišką lytinį organą 2-5 minutėms. Šią procedūrą patartina atlikti likus valandai – 40 minučių prieš lytinį aktą.

Šio metodo veikimas yra dėl to, kad pagerėja kraujotaka ir išsiplėtė varpos kraujagyslės. Tai yra, erekcijos metu galite tikėtis, kad jūsų įprastas dydis padidės vienu ar dviem centimetrais ilgio ir tiek pat pločio. Verta manyti, kad šiltų vonių su soda reguliarumas yra svarbus, nes poveikis yra laikinas ir nieko neatsitiks iš karto.

varpos didinimo pompa

Gudrūs mokslininkai išrado nuostabų prietaisą – specialų siurblį, skirtą varpos didinimui namuose.

Siurblys veikia vakuuminiu būdu ir naudojamas ne tik vyriškos lyties penio dydžiui padidinti, bet ir įvairioms ligoms, tokioms kaip erekcijos sutrikimas, po prostatos operacijos ar reabilitacijos po spindulinės terapijos. Apskritai, solidi nauda, ir nieko daugiau.

Kaip veikia siurblys

Jūs įdedate penį į pompą ir sukuriate vakuuminį efektą jo viduje specialiu rankiniu pompa (arba paspaudę mygtuką, jei siurblys elektrinis). Tolygiai didėjant slėgiui, suaktyvėja varpos kraujotaka ir jos dydis padidėja, ir daug daugiau nei natūralios erekcijos metu.

Varpos pompos naudojimo privalumai ir trūkumai

Šis metodas yra nekenksmingiausias ir tinkamai naudojant siurblį neįmanoma susižaloti. Tačiau dažnai naudojant, dėl arti odos esančių kraujagyslių pažeidimo gali atsirasti smulkių mėlynių ir mėlynių.

Kiek centimetrų galima padidinti narį su pompastika? Jei tikėti tikrų žmonių atsiliepimais, tai 10 proc. Tačiau atminkite, kad penio padidėjimo efektas netrunka amžinai, dažniausiai jis trunka porą valandų ir po kurio laiko varpa grįžta į įprastą dydį.

Reguliariai naudojant siurblį galima pasiekti nuolatinį efektą, tačiau tokiu atveju jį reikės naudoti metų metus kiekvieną dieną po kelis kartus. O toks dažnis gresia limfinės edemos ir odos patamsėjimu.

Pratimai vyriškumo didinimui

Yra keli pratimai, skirti padidinti varpos dydį. Jie skirti ištempti urvinius varpos kūnus ir gali priminti erotinį masažą ar masturbaciją laikantis tam tikrų taisyklių. Pagrindinis varpos padidinimo būdas namuose pratimų pagalba vadinamas jelqing.

jelqing technika

Prieš atliekant pratimus, būtina tinkamai apšildyti varpą. Taip apsisaugosite nuo sužalojimų ir sumažinsite skausmą, kuris gali atsirasti per daug aktyviai sportuojant.

Paruoškite ekspromtu šildymo pagalvėlę. Sausoje keptuvėje įkaitinkite šiek tiek valgomosios druskos ir sudėkite į kojinę. Pakaitomis užmaukite šiltą kojinę ant varpos, kad ji sušiltų iš visų pusių.

Jei nenorite vargti su šildoma pagalve, naudokite šiltą, drėgną skalbimo šluostę arba išsimaudykite vonioje, bet neužsibūkite per ilgai.

Sušilę varpą, pradėkite glaistyti.

 • Tepkite lubrikantą per visą varpos ilgį.
 • Sujunkite rankos nykštį ir smilių taip, kad jie sudarytų apvalią raidę „o".
 • Pradėkite judinti varpą aukštyn ir žemyn, sukeldami šiek tiek susijaudinimo, bet nesukeldami visiškos erekcijos.
 • Dabar judėdami dėkite šiek tiek pastangų, tarsi suspausdami varpą. Labai lėtai ištempkite pirštų žiedą (daugiau nei 30 sekundžių), vengdami varpos galvutės. Pakaks 50 pakartojimų.
 • Po to galite pradėti spausti delnais. Padėkite varpą tarp atvirų delnų ir šiek tiek pastangų suspauskite 10 sekundžių, tada patraukite į šonus ir į priekį. Pakartokite 50 kartų.

Atlikdami šiuos paprastus pratimus du kartus per dieną, pasieksite gerų penio padidėjimo rezultatų. Nepamirškite, kad svarbiausia jelqing yra pratimų reguliarumas.

Praėjus savaitei nuo Jelqing pradžios, galite padidinti pakartojimų skaičių iki 100 arba 200, savo nuožiūra ir gerovei.

Jei tiki vyrų, kurie nuolat praktikuoja jelqing, atsiliepimais, vidutiniškai jiems pavyko padidėti 2 cm.

Kremas varpos pailginimui

Dažnai galite rasti įvairių kremų ir tepalų skelbimų, skirtų padidinti vyrų varpą. Ir kartais tai gali būti labai viliojanti – bet ką, tik pateptas, o jau papildomai pora centimetrų apimties ir ilgio.

Tiesą sakant, visi tokie tepalai turi tik laikiną poveikį, nes dėl jų sudėties vietiškai pagerėja kraujotaka ir išplečiami varpą sudarantys kaverniniai kūneliai.

Šių kremų sudėtis yra pagrįsta natūraliais ingredientais. Pavyzdžiui, juose gali būti imbiero šaknies ekstrakto, erškėtrožių, ženšenio, kolageno komplekso, gerinančio varpos audinių elastingumą, ir net kai kurių taninų.

dideles gaidžio tabletes

Kitas genialus šiuolaikinės medicinos išradimas – varpos dydį didinančios tabletės ir kapsulės. Kaip ir tepalai, jų sudėtis visų pirma yra pagrįsta natūraliais ingredientais, o tai sumažina galimą žalą ir šalutinio poveikio buvimą vartojimo metu.

Tablečių gamintojai ne tik didina varpos ilgį ir storį, bet ir žada padidinti libido, pagerinti erekciją ir lytinio akto trukmę. Kai kurios taip pat pagerina spermos kokybę ir padidina pastojimo tikimybę, o tai naudinga vyrams, kurie planuoja turėti vaikų.

Vienintelis neigiamas dalykas yra tai, kad tabletes varpos didinimui nėra taip paprasta gauti, jomis prekiaujama ne kiekvienoje sekso prekių parduotuvėje, net internetinėse parduotuvėse trūksta.

Ir, žinoma, nėra moksliškai patvirtintų duomenų, kurie paneigtų ar įrodytų kapsulių gebėjimą teigiamai paveikti varpos dydį, todėl metodas yra labai abejotinas.

Varpos pailginimas svoriais

Taip, tu taip nemanei. Kai kurie ypač rizikingi žmonės kabina ant varpos svarmenis, kad jį ištemptų ir taip padidintų jo ilgį. Nereikia nė sakyti, kad tai bergždžia pramoga, kuri sukels jei ne nusivylimą, tai raiščių ir kaverninio varpos kūno sužalojimus ir plyšimus?

Nebandykite kabinti hantelio prie savo penio, pasirūpinkite savimi ir pasirūpinkite galimomis atžalomis. : )

Varpos padidėjimas naudojant hormonus

Hormoninis varpos padidėjimas yra įmanomas, tačiau tik tuo atveju, jei esate jaunesnis nei 15 metų. Tai toks nusivylimas. Priešingu atveju, vartodami hormonus, gausite daugybę neigiamų pasekmių.

Kultūristų rate yra nuomonė, kad hormono gonadotropino vartojimas teigiamai veikia varpą ir skatina jo augimą. Tiesą sakant, toks gydymas turės daugiau šalutinių poveikių. Taip, gonadotropinas pagerina erekciją ir lytinių santykių kokybę, tačiau čia baigiasi visi privalumai ir prasideda problemos, tiksliau – hormoninis organizmo nepakankamumas.

Taip pat yra nuomonė, kad testosteronas gali atnaujinti varpos augimą, o tai, kas nepaaugo paauglystėje šio hormono antplūdžio metu, „išaugs" hormonų terapijos metu. Tačiau praktiškai paaiškėja, kad testosterono vartojimas turi poveikį tik 5% tų, kurie nori padidinti varpą, o tai prilygsta nuliui.

vaistai

Šiai grupei priklauso visi vaistai, kurių gamintojai teigia padidinę organo dydį po vartojimo:

 • Tabletes. Tokių medžiagų, kaip tadalafilis, dėka žmogus pagerina erekciją, pailgėja lytinių santykių trukmė ir kt. Didžiausia erekcija šiek tiek padidina varpos dydį ir jo kietumą, pastarąją kokybę moterys labai vertina.
 • Maisto papildai – Maisto papildai negali būti laikomi vaistais. Tai veikiau "vitaminai ir mikroelementai", kurie turi teigiamą, o svarbiausia - nekenksmingą poveikį organizmui. Sudėtyje yra žolelių ir natūralių komponentų, kurių veikimas taip pat gerina reprodukcinės sistemos veiklą ir organizmo erekcijos funkciją.

Ženšenio šaknis, Peru maca, kordicepsas, ginkmedis ir kiti natūralūs ingredientai naudojami daugelyje vaistų, skirtų vyrų sveikatai ir dydžiui didinti.

Geliai, purškalai ir kiti tepalai, kuriuos prieš seksą būtina įtrinti į lytinius organus. Guaranas, kamparas, argininas ir kitos kompozicijoje esančios medžiagos daro ejakuliaciją ryškesnę, seksą ilgesnį, o varpą vis storėja (jei rinkodaros specialistų aprašymą redukuotume iki sausų faktų). Kaupiamasis poveikis reiškia stipresnį poveikį ilgai vartojant.

Tiesa ta, kad visų vaistų veikimas pagrįstas varpos kraujotakos gerinimu. Paprasčiau tariant, poveikis yra laikinas, pacientai praneša apie padidėjusį dydį, tačiau nustojus vartoti vaistą ar gelį, jų poveikis palaipsniui išnyks. Ir, nepaisant to, tai yra saugus ir prieinamas būdas (palyginti su tuo pačiu svoriu tarp kojų).

Varpos didinimo chirurgija: greita ir efektyvi

Šiuolaikiniame plastinės chirurgijos pasaulyje itin išpopuliarėjo operacijos, kuriomis siekiama padidinti varpos ilgį ir plotį. Pažiūrėkime, kaip tai daroma ir apskritai kodėl.

Varpos pločio didinimas implantais

Varpos protezavimas skirtas vyrams, turintiems erekcijos sutrikimų ir bet kokių ligų (įgimtų ar įgytų), kurios gali turėti įtakos gebėjimui lytiškai santykiauti.

Visi protezai parenkami individualiai ir, priklausomai nuo tipo ir kainos, turi savo ypatybes. Taigi, naujausios kartos protezai yra specialūs pripučiami ir hidrauliniai protezai, kurie įvedami į kaverninius kūnus ir atlieka prarastas funkcijas.

Varpos padidinimas injekcijomis

Norint padidinti varpos plotį ir apimtį, naudojamos dviejų tipų injekcijos.

Pirmasis yra savo riebalinio audinio įvedimas į varpą ir vadinamas lipoliftingu. Neįtikėtinai saugus ir greitas metodas, reabilitacija trunka ne ilgiau kaip porą dienų.

Antrasis injekcijų tipas – užpildymas hialurono rūgštimi. Švirkštu su mikroadata į varpą suleidžiamas specialus gelis, kuris užpildo erdvę po oda ir padidina varpos apimtį per visą ilgį 1-2 cm.

Varpos pailginimas su operacijomis

Ligamentotomija – taip vadinama operacija, kuria siekiama padidinti vyro varpos ilgį, nupjaunant atraminį varpos raištį. Šiuolaikinėje medicinoje naudojamas lazeris, perpjaunantis specialų raištį, laikantį varpą tarpvietėje.

Taigi, galima varpą pailginti 3-5 cm, o pati operacija užtruks ne ilgiau kaip 15 minučių.

Prietaisų naudojimas

Jei pratimai apima kaupiamąjį poveikį laikui bėgant, greitam, bet vienkartiniam efektui pasiekti vyras gali naudoti specialius prietaisus ir priemones. Žinoma, jie nepadės užauginti organo, tačiau garantuoja malonumą naujais pojūčiais iš padidėjusių falo parametrų.

purkštukai

Yra daugybė antgalių, kurie ne tik suteiks peniui storio ir ilgio, bet ir padės sustiprinti erekciją, o tai reiškia, kad pakyla ir lytinio akto kokybė. Purkštukai gali būti uždari ir atviri, falo ilgiui didinti labiau tinka uždari.

mergina patenkinta vyro penio dydžiu

Gerai, jei antgalis pagamintas iš elastingos ir lanksčios medžiagos, pavyzdžiui, latekso ar silikono. Maksimalus falo ilgio padidėjimas gali būti + 10 cm, vidutiniškai gamintojai siūlo + 3-6 cm Antgalis taip pat sumažina varpos galvutės jautrumą, vadinasi, pailgina lytinį aktą, išsprendžia priešlaikinės ejakuliacijos problemą .

Siurbliai

Toks prietaisas išoriškai primena pompą, jo veikimo principas garantuoja potencijos padidėjimą, erekciją ir vyro seksualinio gyvenimo kokybės pagerėjimą, be to, padidina organo dydį. Tačiau svarbiausia yra tai, kad siurblys padeda žmogui pasiekti erekciją ir net esant erekcijos disfunkcijai vakuumu, dėl kurio kraujas patenka į kaverninius kūnus.

Vakuuminis siurblys turi būti naudojamas taip:

 • varpa ištepama kremu, po to įkišama į prietaiso cilindrą;
 • iš cilindro išpumpuojamas oras, o tai sukelia spaudimą organui;
 • slėgis padidina kraujotaką, todėl padidėja varpos ilgis ir storis;
 • įmontuotas manometras reguliuoja slėgį ant kūno;
 • Pompą reikia naudoti prieš lytinį aktą.

Rezultatas, kurį siurblys žada, iš tikrųjų yra laikinas, todėl vyrai, turintys erekcijos sutrikimų ir mažo dydžio, naudoja jį kaip pagalbinį prietaisą.

Prailgintuvai

Extender yra specialus dizainas, kuris tvirtinamas prie varpos, siekiant padidinti jo ilgį ir storį, taip pat pašalinti išlinkimą. Jo veikimo principas yra stiprus audinių įtempimas ir ilgalaikis poveikis. Dėl šios priežasties kaverninių kūnų ląstelės pradeda dalytis ir augti.

Ekspertų nuomonė: Extender yra vienintelis prietaisas, turintis ilgalaikį gydomąjį rezultatą. Gydytojai pritaria jo naudojimui kūnui išlyginti ir jo dydžiui padidinti. Svarbiausia, kad jis būtų naudojamas prižiūrint specialistui, nes metodas yra susijęs su didele sužalojimo rizika.

Yra kelių tipų ilgintuvai – kilpiniai, vakuuminiai ir diržiniai. Patogiausiais ir efektyviausiais laikomi diržiniai ir vakuuminiai įrenginiai, o kilpiniai – daug pigesni. Prietaisą būtina naudoti kasdien kelias valandas, kai tik kūnas pripranta prie tempimo, ilgintuvas susukamas naujai įtempimui.

Kaip greitai padidinti narį namuose

Yra daug būdų, kaip padidinti namo narį, priklausomai nuo rezultato laiko:

 • jelqing - komplekse galite pridėti centimetrą per mėnesį;
 • Kegelio kompleksas;
 • masažas;
 • kroviniai;
 • narkotikų padidėjimas;
 • Extender - poveikis per dvi dienas;
 • vakuuminis siurblys;
 • kremas;
 • purkštukai.

"Patarimas. Norint labai greitai pasiekti rezultatų, tik vienos priemonės pasirinkimas nepadės, reikia kompleksinio kompetentingo poveikio organui.

Kurį būdą pasirinkti

Pasirinkimas priklauso nuo galutinio tikslo.

Pavyzdžiui:

 • kraujotakos stimuliavimas, laipsniškas kaverninių kūnų ertmių padidėjimas, erekcijos gerinimas
  (želė, kremas, purškalas, pompa, vonios su soda, medumi, masažo technikos, mityba, maisto papildai, tabletės);
 • kempinių, kaverninių audinių, raiščių tempimas
  (ekstenderis, pakaba, pratimai, jelqing);
 • kombinuotas poveikis
  - pasiekiama derinant metodus.

Paskutinis variantas užtikrina didžiausią pažangą. Tai apsaugo nuo stagnacijos, padidina trauką, erekcijos stiprumą. Rezultatas – negrįžtamas varpos padidėjimas.

Kaip padidinti varpą per savaitę

Krovinių pakabinimas

Svorių kabinimas ant varpos yra greitas, bet gana traumuojantis būdas. Svoris veikia raiščius su kaverniniais kūnais, o tai padeda ištempti ilgį ir padidinti varpą. Per savaitę galimas nežymus varpos padidėjimas, o per 2 savaites matomas 1, 5-2 cm rezultatas Ko reikia norint padidinti vyrišką organą per 7 dienas:

 • Iš anksto pašildykite varpą.
 • Pritvirtinkite lopą, kuris tvirtinamas virvele.
 • Pakabinkite minimalią apkrovą.
 • Išbūkite tokioje būsenoje iki pusvalandžio. Esant pastebimam tirpimui, apkrova pašalinama.

Krūvis didėja priklausomai nuo vyro jausmų. Tačiau drastiški veiksmai gali pakenkti ir suluošinti.

Prailgintuvas

Extender – dar viena priemonė, padedanti užsiauginti penį per savaitę. Galite rinktis vakuuminį, kilpą ar diržą. Looped yra ekonomiškesnis, tačiau nesuteikia tokio patogumo kaip kiti tipai. Ekstenderio esmė – ištempti falą, taip audiniai auga, kad atsikratytų diskomforto. Rezultatas nėra trumpalaikis, tačiau piktnaudžiaujant jis gali turėti įtakos potencijai. Rekomenduojama naudoti iki dviejų valandų per dieną.

Naudojant plėtiklį

Extender yra prietaisas, kuris ištempia varpą, kad jį padidintų arba koreguotų jo kreivumą. Prietaisas veikia traukos metodo principu. Reaguodamos į ilgalaikį tempimą, organo ląstelės aktyviai dalijasi, padidindamos minkštimą. Kitos kūno dalys taip pat koreguojamos naudojant ekstenderio analogą. Prietaiso pranašumai apima varpos padidėjimą 4 cm ilgio ir 2 cm apimties. Varpos kreivumą naudojant ilgintuvą galima pakoreguoti 40 proc. Prietaisas nešiojamas 4-6 valandas per dieną. Šis dienos laikas yra padalintas į kelias dalis. Gydymo kursas trunka nuo 6 iki 8 mėnesių. Dėvėdami prietaisą, turite griežtai laikytis gydytojo nurodymų ir rekomendacijų.

Extender trūkumai yra odos pažeidimai, diskomfortas nešiojimo metu. Jei prietaisas naudojamas neteisingai, gali atsirasti priešingas poveikis.

Kaip padidinti varpą per 5 minutes

Staigus padidėjimas be pasekmių ir amžinai yra mitas. Po penkių minučių galite trumpam panaudoti siurblį. Bet tai laikina priemonė, skirta padidinti dydį ir palaikyti potenciją. Siurblys sukuria vakuumą, kuris skatina kraujotaką ir padidina erekciją. Po valandos poveikis išnyks.

Taikymas:

 1. Varpa apdorojama kremu ir įkišama į cilindrą.
 2. Norint sukurti vakuumą, oras išpumpuojamas. Tokiu atveju atsiranda spaudimas varpai.
 3. Sustiprinta kraujotaka per 5 minutes padidina vyrišką orumą. Prietaisas turi slėgio matuoklį.

vakuuminis siurblys

Prietaisas, vadinamas „Vakuuminis siurblys", pašalina aplink varpą esantį orą, kuris sukelia kraujo pritekėjimą į organą. Prietaisas veikia siurblio principu. Penio treniruotė su pompa atrodo taip:

 1. Prietaisas uždedamas ant vargonų.
 2. Pradedančiojo treniruotė trunka 5 minutes.
 3. Tada reikia treniruoti kūną griežtai pagal siurblio instrukcijas.

Prieš naudojant vakuumą, varpa nuplaunama ir apdorojama kremu. Erekcija po užtepimo atsiranda iš karto. Tūrio padidėjimas trunka iki 2 valandų.

Prie procedūros trūkumųapima galimą diskomfortą. Kartais dėl siurblio atsiranda nedideli kraujavimai. Nenaudokite prietaiso ilgiau nei 20 minučių per dieną, gali kilti problemų dėl organo jautrumo. Per didelis entuziazmas siurbliui sukelia priešingą efektą.

Kaip padidinti varpą per vieną dieną

Per dieną galite pasiekti ir trumpalaikį, ir nuolatinį efektą padidindami. Vienas iš saugių penio augimo būdų – specialus antgalis. Galima naudoti atvirą arba uždarą. Toks prietaisas tinka ilgalaikiam orumo didinimui ir erekcijai didinti. Norint pailginti, rekomenduojama rinktis uždaro tipo antgalį.

Jautrumui palaikyti rekomenduojama rinktis minkštesnę medžiagą. Antgaliai iš silikono ir latekso praktiškai nesijaučia. Panašus prietaisas naudojamas keletą valandų. Daugelis sako, kad po kelių dienų rezultatas bus matomas. O jau po trijų dienų vyras lovoje jaučiasi geriau.

Ypatingas dėmesys skiriamas kremams ir geliams. Gamintojas garantuoja rezultatą per 1 dieną, tačiau tai priklauso nuo tiesioginių produkto funkcijų. Yra keletas narkotikų tipų:

 • trumpalaikis (veikiantis prieš seksą);
 • ilgalaikis (poveikis pasiekiamas maždaug per 2 dienas);
 • kaip pagalbinė priemonė: jei lygiagrečiai naudojami kiti varpos didinimo būdai.

Radikaliausias metodas, kuriam ryžtasi ne kiekvienas vyras, yra operacija. Tiesą sakant, padidėjimas įvyksta per 3 dienas, o poveikio trukmė yra visą gyvenimą. Chirurgija labiau tinka vyrams, turintiems akivaizdžių varpos vystymosi nukrypimų. Jei erekcijos metu penis yra mažesnis nei 11 cm, gali būti leidžiama operacija. Tokios operacijos atliekamos šiais atvejais:

 1. Ilgio papildymai.
 2. Sustorėjimas.

„Svarbus faktas. Chirurginiu būdu varpa padidinama iki 4 cm Operaciją atlieka patyręs gydytojas taikant vietinę nejautrą. "

Kremai, geliai, purškalai

Tepalai ir geliai, skirti varpos didinimui, gali sustiprinti varpos odą, sukelti erekciją ir sukurti kraujotaką į varpą. Tačiau jie negali tarsi burtų keliu suteikti peniui kelių centimetrų ilgio. Kremus ir purškiklius geriau naudoti kompleksiškai, derinant su kitais metodais.

Šiuolaikiniai genitalijų geliai ir tepalai turi ir natūralių ingredientų, ir cheminių junginių. Prieš naudodami tą ar kitą priemonę, turite įsitikinti, kad nėra alergijos. Norėdami tai padaryti, kompozicija išbandoma nedideliame odos plote.