Kaip padidinti varpos storį be operacijos

Varpos skersmens matavimas atlikus jo dydį didinančius metodus

Varpos dydis ir forma yra parametras, kuris nustatomas nuo gimimo. Tačiau tokie mokslinius laipsnius turintys specialistai kaip Stevenas T. Chanas, Walteris Schlesingeris klinikiniais tyrimais įrodė galimybę pakeisti falo ilgį ir storį mechaniniu būdu, bet be operacijos. Žemiau papasakosime, kaip padidinti varpos storį – sukimosi, suspaudimo, tempimo, svėrimo technikos, taip pat pasiruošimo ir atkūrimo taisyklės.

Parengiamoji veikla

Ne kiekvienam vyrui iš prigimties pasiseka užsiauginti storą ir ilgą penį. Ir jei sekso metu ne kiekvienai merginai ilgis yra svarbus, tai turint ploną varpą, intymių santykių kokybė gerokai sumažėja.Prieš pradėdami sportuoti, kad padidintumėte savo dydį, atsiminkite pasiruošimo taisykles.

Rankinių pratimų varpos tempimui efektyvumas priklauso nuo organo, dengiančio urvinius kūnus, albuginėjos atitikimo. Norint tai padaryti, svarbu ne prievartauti audinių tempimo, tinkamai paruošti kūną mankštai, kitaip traumų ir hematomų išvengti nepavyks.

Peržiūrėkime pagrindinius pasiruošimo punktus:

 1. Higiena. Prieš pradedant procedūras, reikia išsimaudyti vonioje arba duše, kad lytinių organų oda būtų švari ir sausa. Viską, kas liesis su organais, taip pat reikia nuplauti arba dezinfekuoti.
 2. apšilimas. Svarbi sąlyga saugiam audinių tempimui – vietinės kraujotakos normalizavimas, apšilimas. Norėdami tai padaryti, galite laikyti kūną šiltame vandenyje, padaryti kompresą, lengvą masažą su glostymo judesiais.
 3. Drėkinantis. Kad trintis su varpos oda nebūtų dirginimas, paraudimas, įbrėžimai ir sužalojimai, užtepamas lubrikantas. Tai gali būti paprastas intymus lubrikantas seksui. Tačiau norint pasiekti didesnį efektą, rekomenduojame naudoti specialius kremus ar gelius, skirtus varpos didinimui.
 4. Psichologinis komfortas. Produktyviam mokymui būtina rami aplinka, nes moralinis komponentas turi įtakos jų efektyvumui.
 5. Erekcija. Dauguma pratimų turėtų būti atliekami pusiau stačiai arba kiek įmanoma sunkiau. Norėdami tai padaryti, turite masažuoti kamieną, galvą, kad susijaudintumėte.

Norėdami pastebėti teigiamą dinamiką, nepamirškite iš anksto išmatuoti esamų nario parametrų. Užsirašykite pradinius skaičius, tada periodiškai (pavyzdžiui, kartą per savaitę ar mėnesį) pažymėkite naujus pasiekimus, kad pamatytumėte, ar treniruotės jums padeda.

apšilimas

Ar galima pradėti pamokas be šio etapo? Tikrai ne! Raumenų ir audinių apšilimas būtinas norint pagerinti kraujotaką, padidinti jų elastingumą ir stangrumą.

Prieš mankštą, skirtą penio didinimui, reikia nusiprausti po šildantį dušą

Yra daug būdų, pavyzdžiui:

 1. Šilčiau. Raumenų spazmams malšinti, skausmui malšinti yra specialūs drėgni kaitinimo pagalvėlės. Jie parduodami įprastose parduotuvėse ir vaistinėse. Tokio prietaiso pagalba galite lengvai ir be vargo sušildyti savo penį prieš užsiėmimus, kad jį padidintumėte.
 2. ryžių kojinė. Greitas ir nebrangus būdas, kai naudojate medvilninę kojinę, nevirtus ryžius ir mikrobangų krosnelę. Į kojines įberkite pakankamai grūdų, kad liktų šiek tiek laisvos vietos. Pakaitinkite mikrobangų krosnelėje 30-90 sekundžių, į vidų įdėkite stiklinę vandens, kad ryžiai sugertų išgaravusią drėgmę. Dėl to javai ilgiau išlaikys šilumą. Apvyniokite kojų pirštą aplink varpos kotą.
 3. Šiltas rankšluostis. Pamirkykite audinį karštame vandenyje, tada visiškai apvyniokite jį aplink varpą. Kai rankšluostis atvės, panardinkite jį atgal į vandenį. Procedūrą atlikite 10-15 minučių, to pakanka raumenims ir audiniams sušildyti.
 4. Vonia nariui. Į nedidelį indą įpilkite karšto vandens ir palaikykite falą 10-20 minučių. Kad poveikis būtų geriausias, paimkite vonias su soda, įvairiomis žolelėmis, kad pagreitintumėte vietinę kraujotaką.
 5. Dušas. Prieš kiekvieną pamoką išsimaudykite šiltu dušu arba vonioje, derinamos higienos procedūros ir audinių sušilimo etapas.

Pradėkite mankštintis iš karto po apšilimo, kitaip karštis greitai išnyks.

Kuo geriau sušildysite vargonus, tuo jie bus mobilesni ir lankstesni. Nurodytus šilumos šaltinius naudokite ir mankštos metu. Apšilimo etape nebus nereikalingas lengvas masažas, atlikite jį su naudojama priemone - kaitinimo pagalvėlėmis, kojine su ryžiais, rankšluosčiu.

Tepalo pritaikymas

Norint padidinti varpos apimtį, yra dar vienas svarbus reikalavimas – tepimas.Seksui galite naudoti klasikinį lubrikantą, tačiau jis tik slys be traumų.Treniruočių efektyvumui padidinti rekomenduojame specialius lubrikantus, skirtus varpos didinimui.

Taikymo taisyklės:

 1. Kodėl kreiptis?Didinamųjų kremų ir gelių sudėtyje yra baltymų, fermentų, vitaminų, kitų naudingų medžiagų, kurios pagreitina kraujotaką ir didina odos elastingumą. Komponentai veiks viduje, treniruotės – išorėje.
 2. Kaip taikyti?Prieš naudodami perskaitykite gamintojo instrukcijas, patikrinkite, ar nėra alerginės reakcijos. Nuplaukite kūną, nusausinkite rankšluosčiu. Atneškite varpą iki nepilnos 40–60 proc. erekcijos. Tepkite vaisto sudėtį tik ant kamieno, nedelsdami pradėdami pratimus.
 3. Kiek kreiptis?Jūs galite vartoti vaistą iki 2-3 kartų per dieną. Būkite atsargūs ir nepersistenkite su taikymu, kitaip galite sukelti priešingą poveikį, alergiją ir dirginimą. Tačiau netaupykite, kitaip tolesnė penio tempimo treniruotė bus atliekama sausa, sukeldama dirginimą ir sužalojimą.

Šiuolaikinė medicina nestovi vietoje, buvo sukurta daugybė lubrikantų, kremų ir gelių, skirtų koreguoti varpos formą ir dydį.

Rinkdamiesi pasikliaukite sudėtimi, veikimo principu, gydytojų rekomendacijomis.

varpos sukimas

Sukamųjų pratimų pagalba galite padidinti kamieno apimtį keliais papildomais centimetrais.

Norėdami tai padaryti, atlikite šiuos veiksmus:

 • pasiekti, kad organas būtų 50% erekcija;
 • rankomis pasukite statinę 1 ar 2 apsisukimais, tempdami į priekį;
 • fiksuokite šioje padėtyje maždaug pusę minutės, tada atleiskite organą;
 • pakartokite pamoką 10-15 kartų po 2-3 rinkinius.

Kitas veiksmingas būdas padidinti falo storį yra dvigubas sukimasis.Jis skiriasi tuo, kad jūs suimate varpą ir už pagrindo, ir prie galvos, po to vienu metu atliekate sukamuosius sukimus priešingomis kryptimis. Čia taip pat nepamirškite pusę minutės pritvirtinti vargoną prieš atleidžiant jį į pradinę padėtį.

Pirmiausia treniruokitės pagal pirmąjį aprašytą metodą, kad užpildytumėte ranką ir paruoštumėte organą tokioms manipuliacijoms.

3-4 savaites galite išbandyti dvigubą sukimąsi su padidintu mechaninio veikimo intensyvumu. Neparuoštam organui tokie judesiai gali būti pavojingi traumoms.

suspaudimas

Kitas veiksmingas varpos didinimo pratimas yra suspaudimas. Technikos autorius – unikalių penio didinimo technikų kūrėjas Aaronas Kemmeris.

Suspaudimo technikos principai:

 • pasiekti erekciją 50-75%;
 • OK-varpos apvadas ties pagrindu dviem pirštais;
 • antrasis OK-apjuostis kitos rankos pirštais, bet priešinga kryptimi;
 • varpos suspaudimas 20-30 sekundžių;
 • pakartojimų skaičius yra 5.

Autorius rekomenduoja lygiagrečiai su tokiu susitraukimu atlikti Kėgelio pratimus, paeiliui sutraukiant ir atpalaiduojant gaktos raumenis. Tai labai padidins treniruočių efektyvumą.

Atlikite šį pratimą bent mėnesį, kad sustiprintumėte rezultatus.

trauka

Trečiasis mechaninio poveikio varpai, siekiant jį sustorėti, tipas yra traukimas. Pratimus galite atlikti keliais būdais:

 1. Tempimas su pastangomis. Pirštų žiedu suimkite varpos pagrindą, patraukite į priekį link galvos. Esant maksimaliai traukos būsenai, fiksuokite 5 sekundes. Po to ištempkite organą įvairiomis kryptimis aukštyn ir žemyn, kiekvienoje padėtyje 5 sekundes.
 2. Apvalus sukibimas. Suimkite varpą vienos rankos pirštais, 5 sekundes laikykite jį ištemptą. Dabar šioje padėtyje lėtai pasukite cilindrą prieš laikrodžio rodyklę. Vienoje treniruotėje pakartokite iki 25 apsisukimų.
 3. Traukimas sėdint. Pakelkite varpą iki 40–50% erekcijos, tada ištempkite link išangės. Šioje pozicijoje švelniai atsisėskite ant varpos sėdmenimis. Ši laikysena daro spaudimą kaverniniams kūnams.
 4. V formos tempimas. Varpa yra atsipalaidavusi, nykščiu ir smiliumi suimkite už galvos pagrindo. Patraukite galvą link kūno, palaikykite 5 sekundes. Šiuo metu antros rankos pirštą stumkite nuo pagrindo iki galvos ir atgal, spausdami.

Darbas su "svoriais"

Norėdami dar labiau apkrauti varpos raumenis, paskatinti juos aktyviai augti, rekomenduojame naudoti svorio priemones. Tam naudojamas specialus prietaisas - kabykla. Viena jo dalis pritvirtinta prie varpos koto, bet ne prie galvos, ant kitos pakabinti krovinį.Iš pradžių techniką paskyrė gydytojai po varpos didinimo operacijos.

Prietaisas leidžia naudoti bet kokios gravitacijos apkrovą, keisti apkrovos laipsnį ir pakabos trukmę. Pradėkite nuo 0, 5 kg, kad išvengtumėte traumų, palaipsniui didinkite svorį iki 15 kg ar daugiau. Pradėkite nuo kelių minučių, palaipsniui didindami vienos treniruotės trukmę iki kelių valandų.

Ši technika tinka tik patyrusiems varpos tempimo srityje vyrams.

Atsigavimas

Kaip ir bet kurioje kitoje treniruočių ir sporto formoje, norint pasiekti rezultatą, būtinas poilsis.Pagrindinė užduotis – audinių ir raumenų atkūrimas.Baigę treniruočių kursą, pasiekę piko tašką nepridėję dydžio, padarykite 6-12 savaičių pertrauką.

Iki pamokų pabaigos palaipsniui mažinkite užsiėmimų intensyvumą.Optimalus treniruočių dažnis – 3 kartus per savaitę, likusį laiką leiskite atsigauti ir augti varpos audiniams bei raumenims.

Išvada

Padidinti varpos apimtį namuose visiškai įmanoma keliais būdais – sukimu, suspaudimu, audinių tempimu. Norėdami pasiekti rezultatą, laikykitės pasiruošimo, atsigavimo taisyklių. Minimalus kursas yra 1 mėnuo, maksimalus - šeši mėnesiai. Įrašykite visus pakeitimus. Atkreipkite dėmesį į savo kūno reakcijas, atsisakykite technikų, kurios sukelia skausmą ir diskomfortą.